פורטל השכרת רכב

כל מה שרצית לדעת על השכרת רכב בארץ

תוכן [ הסתר ]

נוסעים לטייל? יש לכם אירוע משפחתי? מתחתנים? אולי הרכב שלכם נמצא בתיקון כבר זמן ממושך? למקרים אלו ואחרים יש פתרון מוכר לכולם: השכרת רכב, אשר לרשות כמעט כל אדם את האפשרות והזכות להשכיר רכב מאחת הסוכנויות בארץ, ויש אגב, לא מעט כאלה.

כיצד מבצעים השכרת רכב בישראל? כמה עולה להשכיר רכב ואיך מוצאים רכב להשכרה במחיר טוב? כדי שתדעו לענות על כל השאלות האלה, ריכזנו כאן מידע חשוב על השכרת רכבים – שננו ויישמו בכל פעם שאתם מגיעים לסוכנות הקרובה לביתכם.

אז מאיפה מתחילים?

תהליך השכרת רכב בישראל הינו תהליך פשוט. כל שצריך הוא לעקוב אחר השלבים הבאים:

אחרי שמבררים כמה שיותר פרטים, אודות ההשכרה והסוכנות המשכירה, זה הזמן לחתום על החוזה, להשאיר כרטיס אשראי כבטחון ולקחת את הרכב למספר הימים הנחוצים לכם. אל תשכחו כמובן לברר מה קורה במקרה של איחור, כיוון שיש חברות השכרת רכב המחייבות על יום נוסף מעבר לשעת איחור.

המחיר האמיתי של השכרת רכב

לא פעם אנחנו רואים מבצעים המודיעים על השכרת רכב ב-99 שקלים, או היום השלישי חינם וכן הלאה. כאשר אנחנו ניגשים לבחון את פרטי המבצע אנחנו מגלים שהוא לא כולל שישי שבת, מתאים רק לרכבים מסוימים (קטנים מדי עבורכם או גיר רגיל שאינו מתאים לכם), או שהמחיר על כל יום נוסף הינו כפול מהמקובל בשוק.

בפועל, ישנו מחיר סטנדרטי המוצג לקונים והוא מהווה בסיס לתחרות בין סוכנויות הרכב, אך נוסף לתעריף זה, עשויות להיות הוצאות נוספות שכדאי לדעת ולברר עליהן:

לכן, לא היינו ממליצים להתפתות אחרי כל מבצע שמופיע ומטרתו למשוך את עין הקונים (מן הסתם), כדי שתיווצר קרקע נוחה למכירה. כן נוכל להמליץ לכם להיעזר בקריטריונים שהוזכרו כאן, זאת בכדי שתוכלו לבצע בחירה מושכלת של חברת השכרת רכב.

השכרת רכב בישראל- לפי ערים

השכרת רכב בישראל- לפי ערים

השכרת רכב