פורטל השכרת רכב

השכרת רכב באשדוד

תוכן [ הסתר ]

חזון אחרית הימים

השכרת רכב באשדוד נראתה לפני שנים אחדות כחלום רטוב. לקום בבוקר, להיכנס לסניף הקרוב למקום המגורים (אחרי שצחצחנו שיניים כמובן), להשכיר רכב ולנסוע לטייל, היה חלום רחוק ולא מציאותי כלל. בשביל להשכיר רכב בדרום היה צורך או לנסוע לבאר שבע או – למרבה האבסורד – עד לתל אביב. השכרת רכב באשדוד הייתה דבר לא פשוט וכמעט לא קיים במשך שנים רבות.

עם התקדמות העניינים, הנוחיות הפסיקה להיות נחלתם הבלעדית של תושבי תל אביב והמרכז וסניפי השכרות הרכבים התפשטו ובצדק למקומות נוספים ברחבי הארץ. כיום ניתן למצוא רכב להשכרה בכל מקום כמעט ברחבי הארץ ויחד עם הסניפים החדשים שנפתחו בשנות התשעים והאלפיים, גדל מאוד גם קהל היעד ושוק הצרכנים של הרכבים להשכרה.

השכרת רכב עלולה להיתפס כמוצר יקר לתיירים, במיוחד במקומות שבהם רשתות השכרת הרכבים הן דבר חדש יחסית. לכן, ניתן היה לתהות לשם מה צריך סניפי השכרת רכב באשדוד, עיר שבעבר לא הייתה משופעת בתחנות שירות כאלו.

זה לגמרי אינו המצב. כיום, עם צמיחת מגוון הרכבים המוצעים להשכרה ועם הירידה במחירים שלהם - השכרת רכב נהייתה עניין שווה לכל נפש. בין אם זה השכרת רכב בתל אביב, השכרת רכב באשדוד או השכרת רכב בנהריה.

אז לאילו מטרות יכולה לשרת אותנו השכרת רכב?

ראשית, כאשר הרכב שלנו מקולקל ונמצא במוסך, רכב חלופי יכול לשרת אותנו היטב ומכיוון שטווח המחירים מתחיל מאיזור ה-88 שקלים ליום השכרה, הדבר הופך להיות זמין ולא יקר. כמו כן, השכרת רכב לצעירים אשר אין להם עדיין רכב, אך יש להם רישיון, יכולה להיות פיתרון מצוין ליום טיול כזה או אחר או אפילו לטובת רכב בילויים לסוף שבוע. כאשר מחלקים 80-100 שקלים בין שניים או שלושה אנשים זה יוצא משתלם מאוד כלכלית.

השכרת רכב באינטרנט

עד לפני מספר שנים השכרת רכב באשדוד כמו בכל מקום אחר בארץ היתה פרוצדורה מסורבלת ולפעמים גם קצת ארוכה. היית צריך לגשת לסניף שכאמור לעיתים לא היה באיזור המגורים, לשמוע לעצת הסוכן ורק אז להזמין את הרכב לתאריכים המיועדים, זאת בתקווה שהוא פנוי ושלא צריך להביא אותו לעיר מרחוק.

כיום, כשרוצים לבצע השכרת רכב באשדוד העניין הוא פשוט מאוד. נכנסים לאינטרנט, בוחרים את הרכב שרוצים לתאריכים שרוצים וסוכן המכירות הטלפוני מתקשר ומאשר את ההזמנה. קל ופשוט, מהכיסא בבית וללא בעיות מיוחדות.

מגוון רכבים להשכרה

מגוון הרכבים המוצע להשכרה גם הוא גדול היום מאי פעם וניתן למצוא רכב כמעט לכל צורך. אם אתם זוג או אדם הנוסע לבדו תוכלו לשכור רכב קטן וזול. אם אתם רוצים לנסוע בתור משפחה, תוכלו לשכור רכב גדול. כמובן שאם תרצו, תוכלו גם להשכיר רכבים מסחריים עבור צרכים שונים - רק זכרו שכאן הגודל כן קובע והמחיר עומד ביחס ישר אליו.

לסיכום, השכרת רכב היא עניין פשוט להפליא. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת - שוק השכרות הרכבים מתקדם והשכרת רכב באשדוד הפכה לעניין נגיש מאיי פעם. אין ספק כי פתיחת סניפי השכרות רכבים בערים נוספות מחוץ למרכז ואשדוד ביניהן, הגדילו את קהל היעד והפכו את עסקי השכרות הרכבים לעסק משתלם.

מדובר בדבר מועיל ומשתלם הן עבור המשכירים והן עבור השוכרים. האחרונים יכולים כעת לעשות בכל רגע נתון מה שירצו, גם אם אין בבעלותם רכב – כשנפתחו סניפים של השכרת רכב באשדוד נפתחו בפניהם נתיבי תחבורה חדשים.

השכרת רכב