פורטל השכרת רכב

עוד בנושא זה:

- טיפים להשכרת רכב בחו"ל

השכרת רכב בחו"ל

תוכן [ הסתר ]

אחת ההתלבטויות הגדולות ביותר בעת נסיעה לנופש ממושך מחוץ לארץ, היא האם לבצע השכרת רכב בחו"ל, או להשכיר את הרכב באחת מחברות ההשכרה בארץ, ולאסוף אותו מחו"ל? במאמר זה ננסה לעמוד על ההבדלים בין שתי האופציות, ולבחון איזו היא האופציה העדיפה יותר ובאילו תנאים.

מתי כדאי לבצע השכרת רכב בחו"ל?

אם אתם טסים לאחת הערים הגדולות, אתם צפויים לגלות כי אלו פקוקות מאוד, והנסיעה ממקום למקום עשויה לעלות לכם ביוקר: בזבוז זמן רב בהתמודדות עם פקקים ונתיבים לא מוכרים, סיכוי גדול לתאונות, כניסה ביציאות לא נכונות שעלולות להוביל לדרך ארוכה ממושכת ולא מוכרת ומחירי דלק בשמיים. במקרה כזה, מוטב להיעזר באמצעי התחבורה האחרים, אשר העיר משופעת בהם.

מצד שני, אם אתם מתכוונים לשהות בעיירה קטנה, או לעבור בין מספר ערים ואתרי תיירות, השכרת רכב היא האופציה העדיפה, שכן בסופו של דבר, היא תהיה זולה יותר ותמנע מכם לעבור בין אמצעי נסיעה רבים ושונים.

אחת הדוגמאות הנפוצות למצב כזה, היא השכרת רכב באיטליה, שכן ארץ המגף המדהימה עשירה במגוון אטרקציות מרהיבות. בנוסף, היא לרוב (במרבית המקומות) אינה פקוקה במיוחד ונראה כי הכבישים ומסלולי הנהיגה תוכננו כראוי.

ההבדלים בין השכרת רכב בחו"ל להשכרת רכב מהארץ ואיסופו בחו"ל

מהכותרת ניתן להבין, כי בפני כל אדם עומדות שתי אפשרויות עיקריות:

על מנת להכריע איזו מן האופציות היא הטובה ביותר, נבחן את שתיהן לאור מספר קריטריונים:

לא נרצה להמליץ לכם איזו אפשרות היא הכדאית ביותר, אך לאור המידע לעיל, יש בידכם די כלים על מנת להחליט בעצמכם: האם השכרת רכב בחו"ל היא האפשרות הנכונה ביותר או שרצוי לבצע את ההשכרה באחת הסוכנויות בארץ.

השכרת רכב