פורטל השכרת רכב

עוד בנושא זה:

- השכרת רכב באשדוד
- השכרת רכב בראשון לציון
- השכרת רכב ברעננה
- השכרת רכב בתל אביב

השכרת רכב בישראל- לפי ערים

תוכן [ הסתר ]

"קום והתהלך בארץ", גורסת האמרה הידועה. איך עושים את זה? אופציה אחת היא להישאר נאמן לכוונות היוצר, לעזוב את העבודה לכמה חודשים ולראות את כל מה שיש לישראל להציע- ברגל. האפשרות השנייה כבר שפוייה יותר, והיא כוללת מכונית. השכרת רכב בישראל, בהקשר הזה, מהווה פיתרון ראוי ביותר.

נדמה כי השכרת רכב בישראל הופכת לנפוצה יותר ויותר. אחרי הכל, קשה מאד להחזיק היום רכב, וגם אם כן- הרי שהמקומות היפים ביותר נמצאים בקצוות ישראל, משימה שלא כל מכונית יכולה להשלים. אלה מביאים לכך שקיים מגוון עצום של חברות השכרה בכל עיר בארץ, כך שנותר רק לבחור להיכן רוצים לנהוג.

השכרת רכב בערים התיירותיות

ערים דוגמת תל אביב, חיפה וירושלים מציעות הרבה מאד למבקר. כמעט בכל קרן פינה ניתן למצוא אטרקציה תיירותית כלשהי, אבל כשמסתמכים על יכולות הניווט הרגליות או התחבורה הציבורית לא מגיעים רחוק. מעבר לכך, מפעם לפעם צצים סידורים לא מתוכננים במקומות אלה, שרק השכרה חד פעמית של רכב יכולה לאפשר ביצוע שלהם.

השכרת רכב בארץ נעשית בדרך כלל באחת מהסוכנויות הממוקמות בערים אלה. לכל אחת ממטרות הנסיעה, מוצע מגוון רחב של כלי רכב ותנאים להשכרה. יש לציין כי בדרך כלל ההשכרה נעשית לטווח של מספר שעות עד יום, מאחר והמטרה אינה דווקא לבלות מספר ימים בעיר העמוסה.

נוסעים לצפון? רצוי שתשכירו רכב

השכרת רכב בישראל אידיאלית כשרוצים לקחת את המשפחה או בני הזוג לחופשה שקטה של מספר ימים. הצפון הירוק של הארץ כולל טבע מופלא ושלל שמורות טבע, אשר הדרך היחידה להגיע אליהם היא באמצעות רכב. מעבר לכך, עקב המרחק הגדול רבים נמנעים מ"לסחוב" את הרכב המיושן שלהם לאיזור, ומעדיפים תחת זאת להשכיר רכב חדיש ומאובזר היטב.

במידה רבה, איזור הצפון הוא היעד העיקרי של השכרת רכב לצעירים. מכיוון שלא מעט נהגים בגילאים אלה אינם מחזיקים בינתיים מכונית (אבל כן רשיון), זוהי האפשרות הריאלית ביותר העומדת עבורם. כמובן שגם אופי הטיולים בצפון, הנערכים לרוב בסוף השבוע, מוציא מכלל אפשרות הסתמכות על התחבורה הציבורית.

השכרת רכב בדרום

השכרת רכב נפוצה מאד גם בערי הדרום. אחרי הכל, גם שם התחבורה הציבורית אינה מפותחת דיו. למעשה, במקומות מסויימים הנסיעה היא בתנאי שטח, דוגמת דרכי עפר, כך שההעדפה הברורה של רבים היא לא לסכן את הרכב האהוב שלהם (אם זה קיים בכלל), אלא לנווט את דרכם באמצעות רכב מושכר המותאם לתנאים אלה.

סוכנויות השכרת הרכב באיזור זה יימצאו לרוב בערים המרכזיות, דוגמת באר שבע או אשקלון. גם באילת ניתן למצוא חברות השכרת רכב, אם כי אלה אינן שימושיות יתר על המידה כאשר עושים את הדרך ממרכז הארץ או מצפונה. לעומת זאת, כאשר מגיעים באמצעות תחבורה ציבורית לעיר הדרומית ביותר בישראל, כפי שרבים עושים, השכרה של רכב היא אופצייה נהדרת לצאת לטיולים באיזורים הסמוכים.

איך יודעים היכן למצוא חברות השכרת רכב בישראל?

הפופולאריות של השכרת רכב בישראל מביאה לכך שישנו מגוון עצום של חברות המתמחות בתחום. שיקול עיקרי בבחירה צריך להיות נקודת המוצא של הנסיעה, מן הסתם. לאחר מכן, חיפוש פשוט באינטרנט או באינדקס נותני שירותים יציע רשימה של כלל חברות ההשכרה הפועלות בעיר זה. מכאן השמיים הם הגבול.

השכרת רכב