פורטל השכרת רכב

השכרת רכב בראשון לציון

תוכן [ הסתר ]

השכרת רכב מעניקה פתרון למצבים בהם מתעורר צורך ברכב ואין ברשות האדם רכב פרטי. רכישת רכב פרטי היא הוצאה כספית מורכבת ולעיתים האדם אינו זקוק לרכב פרטי בחיי היומיום ועקב כך בוחר לא להחזיק רכב. התניידות ממקום למקום באזור המרכז קל יותר לבצע באמצעות רכב, אך אין חובה להחזיק רכב בכדי להשתמש בו. בדיוק בשביל זה קיימות חברות השכרת רכב בראשון לציון.

בראשון לציון ניתן לבצע השכרת רכב לתקופות ארוכות או קצרות בהתאם לצורך. ישנה אפשרות לבצע השכרת רכב ליום אחד ולחסוך בצורה משמעותית בהוצאות עלויות נסיעה במוניות ברחבי העיר.

השכרת רכב בראשון לציון מאפשרת התניידות מהירה ויעילה לחוף הים, למתחם הסינמה סיטי החדש, מתחם האופנה בקניון הזהב וכל מקום אחר באזור המרכז. ראשון לציון ממוקמת במרכז הארץ ומעניקה גישה נוחה לכל חלקי הארץ.

חברות השכרת רכב בארץ מאפשרות ללקוחות לבחור רכב מתוך מגוון עצום של רכבים מסוגים שונים. ישנם רכבי פאר, רכבי שטח, רכבי ספורט, רכבים משפחתיים ועוד. באמצעות השכרת רכב אפשר להגשים חלום ולנהוג ברכב חדש לגמרי.

לעיתים הרושם הראשוני הוא זה אשר מכריע בקבלה למקום עבודה חדש או גיוס לקוחות. בכדי ליצור רושם ניתן לשכור ליום אחד רכב מפואר ולהגיע אל הפגישה עם המון ביטחון עצמי – וזו רק אחת הסיבות שבעטיין מומלץ להזמין רכב דווקא מהשכרה.

השכרת רכב בראשון לציון והתאמתו לצרכי הנסיעה

בעת השכרת הרכב ניתן לבחור מכונית מסוגים שונים. חשוב לציין כי לכל רכב מחיר שונה, כאשר רכב מפואר כרוך בעלויות גבוהות של כמה מאות שקלים ואילו רכב פשוט ניתן יהיה לשכור בעלות של כ-150 ₪ ליום בלבד.

בעבור נסיעה רגילה בתוך העיר ניתן לבחור רכב פשוט בהתאם לכמות הנוסעים הצפויה. בעבור נסיעות מיוחדות של חתן וכלה או אירועים מפוארים ניתן לשכור רכבים מפוארים, לימוזינות או כרכרות.

חברות השכרת רכב בראשון לציון מציעות גם השכרת רכבי שטח המתאימים לנסיעה בשטחים הפתוחים בסביבת העיר ובתוכה. ניתן לשכור ג'יפ 4X4 ולשלב נסיעות פנימיות בתוך העיר עם טיולי שטח בדיונות החול של ראשון לציון. במהלך תהליך ההשכרה ניתן להתייעץ עם אנשי המכירות ולשאול לעצתם בכדי להתאים ללקוח את סוג הרכב המתאים לו.

תקנון השכרת רכב

חברות השכרת רכב בארץ ובכל העולם קובעות תקנות אשר קובעות את הליך השכרת הרכבים. בכדי להשכיר רכב על השוכר להיות בן 24 לפחות ובעל רישיון נהיגה בתוקף עם ותק של שנתיים. כמובן שסוג הרכב אותו הוא שוכר חייב להתאים לסוג הרישיון. ברכב השכור רשאי לנהוג רק האדם אשר חתום על החוזה עם חברת ההשכרה.

תקופת ההשכרה המינימלית היא 24 שעות ובמידה והרכב יוחזר באיחור יהיה קנס. חברת ההשכרה דואגת לרוב לבטח את הרכב בביטוח חובה וביטוח צד ג', אך חשוב מאוד לשים לב לכך ולוודא שיש סעיף המתייחס לכך בחוזה.

תדלוק הרכב יהיה באחריות השוכר, כולל התשלום. במידה וקיבלת את הרכב עם מיכל דלק מלא יש להחזיר את הרכב אל החברה עם מיכל דלק זהה. התשלום בעבור דו"חות וקנסות חלים גם הם על השוכר.

אם כך, השכרת רכב בראשון לציון מאפשרת גישה מהירה ויעילה עם הרכב לכל רחבי הארץ. תיירים רבים ומשפחות בחופשה בוחרים בהשכרת רכב לטיולים, קניות וסידורים. כיום אין חובה להחזיק רכב פרטי בכדי ליהנות מכל ההטבות אשר מתלוות לנסיעה בו.

השכרת רכב