פורטל השכרת רכב

השכרת רכב ברעננה

תוכן [ הסתר ]

תושבי העיר רעננה, אשר אוטוטו חוגגים 90 שנה להיווסדה, ודאי גאים להיות חלק מעיר אשר מעל 80% מתושביה שבעי רצון מהמגורים בה, ויש לכך מספר סיבות: יופייה של העיר, החזות החיצונית שלה, קרבה למרכז ועם זאת אווירה כפרית ושקטה וכן הלאה. סיבה נוספת היא האפשרות לבצע השכרת רכב ברעננה בקלות ובפשטות.

עוצמתה של העיר הקטנה הזו, המונה כ-70 אלף תושבים בלבד, עולה נוכח העובדה שקיימים בה מגוון שירותים מתקדמים אותם נהוג לראות רק בערים המרכזיות, כמו שירותי השכרות רכב מתקדמים, מרכז מוזיקה בעיר, תחרויות שחייה, מרכז תרבות, גלריית אומנות ועוד מגוון שירותים והפתעות.

מתוך כלל היתרונות שצוינו לעיל, בחרו להתמקד הפעם דווקא בשירותי השכרת רכב ברעננה, מכיוון שאילו אינם מוכרים לרבים מהתושבים, אשר בגלל חוסר ידע נוהרים למרכז על מנת לבצע השכרת רכב. היום לא צריך לנסוע דקות ארוכות רק כדי להגיע למקום שמציע רכבים להשכרה. אפשר לעשות זאת בנוחות, ליד הבית.

השכרת רכב ברעננה - היתרונות

כאמור, גם בעיר רעננה ישנן סוכנויות להשכרת רכב. סוכנויות אלו מתנהלות בדיוק כמו כל סוכנות השכרת רכב בישראל, כאשר לחלקן יש יתרון ברור: ישנם לא מעט שירותי השכרת רכב ברעננה אשר מציעים לתושבים מבצעים ומחירים משתלמים במיוחד, מהם קשה ליהנות בסניפים אחרים בארץ.

יותר מכך, ההשכרה בסוכנויות ברעננה הינה גמישה ונוחה הרבה יותר עבור תושבי העיר, מסיבה זו בדיוק. כך לדוגמא, אם ברוב הסוכנויות בארץ השכרת רכב לנהג צעיר מתחת לגיל 21 כמעט אינה קיימת, הרי שברעננה, אשר ידועה באווירה הצעירה שבה, קיימת השתדלות ללכת לקראת הלקוח במקרים כגון אלו.

למה להשכיר רכב ברעננה?

רבים מתושבי המרכז המתגוררים בתל אביב, רמת גן וסביבותיה, מגיעים לרעננה על מנת לעבוד בה, אך בעוד התחבורה הציבורית לרעננה נוחה וקיימת בתדירות גבוהה, הרי שלחלק מהאזורים העיקריים ברעננה, קשה להגיע ללא רכב, כמו למשל למרכז ההייטק שבעיר.

במקרים כגון אלו, מומלץ להגיע אל העיר באמצעות התחבורה הציבורית, עם מינימום פקקים ונסיעה רגועה יותר, ולבצע השכרת רכב ברעננה לצורך נסיעה בתוך העיר. כך, באמצעות שימוש ברכב בתוך העיר בלבד, מכסת הקילומטראז' תישאר בעינה, וכמות הדלק שתבוזבז לא תהיה גדולה. במילים אחרות, מדובר באפשרות חסכונית ויעילה יותר.

השכרת רכב ברעננה, מיועדת כמובן גם לתושבי העיר המעוניינים להגיע לתל אביב הקרובה במהירות ובנוחות, זאת כמובן, רק לאחר שבודקים את מצב הפקקים בשעות העומס, ומוודאים במגוון האמצעים הקיימים, כי לא התרחשה תאונה חלילה או מצב אחר שגורם לחסימת התנועה בכביש.

רעננה קרובה מאוד לתל אביב, אך העומסים בכבישים מסוימים עלולים להאריך מאוד את הדרך. אם תשכיר רכב לזמן קצר כדי להגיע אל העיר הגדולה, כל שתצטרך לעשות הוא לבחור את הדרך המתאימה לך – ולצאת לדרך. קל ופשוט.

תהליך השכרת רכב ברעננה

אם בחרתם לבצע השכרת רכב ברעננה, תוכלו לחפש אחר הסוכנות המתאימה לכם באמצעות האינטרנט או במודיעין הטלפוני. מומלץ קודם ההשכרה לחשוב ולבחור ברכב שמתאים לכם ביותר. תוכלו לראות את הדגמים, לרוב, באתר החברה.

לאחר בחירת הרכב, ניתן לבצע הזמנה טלפונית או דרך האתר, זאת רק לאחר שקראתם את כל פרטי החוזה. במהלך העסקה, תתבקשו להשאיר כרטיס אשראי לפיקדון וגם להציג את פרטי רישיון הנהיגה שלכם. אל תשכחו לברר מהו מחירה של השכרת רכב ברעננה, וכן את השעה בא יהא עליכם להחזיר את הרכב.

השכרת רכב