פורטל השכרת רכב

עוד בנושא זה:

- אלבר השכרת רכב בתל אביב
- הרץ (hertz) בתל אביב

השכרת רכב בתל אביב

תוכן [ הסתר ]

בשנים האחרונות השכרת רכב בארץ הפכה לעניין נפוץ ושכיח. ולא רק עבור טיולים וחופשות. רבים בוחרים לשכור רכב לענייני היומיום שלהם, בעיקר אם לא משתלם להם להחזיק רכב משלהם. זו בדיוק הסיבה שתושבים רבים כל כך בוחרים בפתרון של השכרת רכב בתל אביב.

למה דווקא השכרת רכב בתל אביב

תל אביב היא עיר גדולה וצפופה, בכבישיה כמעט כמו בחניותיה. אין תושב תל אביב שלא מכיר את כאב הלב של להוציא את הרכב מהחנייה בבוקר. עד שמצאתי אותה אתמול בערב? תושבים רבים מעדיפים להוציא את הרכב כמה שפחות מהחנייה היקרה מפז, וכך יוצא שהרכב עומד וצובר אבק ללא שימוש.

רבים החליטו שסכומי העתק שהם מוציאים על ביטוח מדי חודש, כמעט בלי להשתמש ברכב, פשוט לא משתלמים. בעיקר אם מקום העבודה קרוב לבית. אם יש נסיעה ארוכה מעט פעם או פעמיים בשבוע, יכול להיות שישתלם הרבה יותר פשוט לשכור רכב.

כשתחזיר את הרכב בסוף היום לחברת ההשכרה, תמיד תהיה שם חנייה ולא תצטרך לבלות שעה בסיבובים מסביב לבניין. מילים כמו ביטוח, טיפולים ומוסך יהיו זיכרון רחוק, ואפילו ניקיון של האוטו הוא משהו שלא תצטרך יותר להתעסק בו.

מה אתה צריך לדעת לקראת השכרת רכב בתל אביב

איך תמצא את הדרך המשתלמת ביותר עבורך

התשובה היא פשוטה – סקר שוק. הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לחשב את עלות החזקת הרכב – מחיר הרכב עצמו, תשלומי ביטוח, טיפולים ותיקונים. אל תשכח להוסיף הוצאות מזדמנות על חניונים ועל דו"חות חניה, בעיר כמו תל אביב זה עניין שיש להביא בחשבון כי הוא שכיח מדי.

הצעד השני הוא בירור מחירי השכרה. יש המון חברות השכרת רכב בתל אביב, כל אחת תציע תנאים קצת שונים כדי להתבלט בתחרות ולגרום לך להעדיף אותה על פני מתחרותיה. אחרי שביררת והחלטת – סע לשלום, המפתחות כבר בפנים.

השכרת רכב