פורטל השכרת רכב

פתרונות השכרת רכב לחתונה: המדריך המקוצר לחתן ולכלה

תוכן [ הסתר ]

מתחתנים רק פעם אחת בחיים, ויום החתונה הוא היום שבו נהוג להגשים את כל החלומות. הכלה זוכה להיות נסיכה ליום אחד, החתן זוכה לשלל פינוקים והאירוע כולו מלא בכל טוב. כניסת החתן והכלה אל האירוע דורשת תכנון מראש - הרושם הראשוני של כניסתם לאולם משפיע על האירוע כולו. השכרת רכב לחתונה מאפשרת לבני הזוג להגיע אל האולם ברכב מפואר ומקושט.

במהלך יום האירוע החתן והכלה מבצעים סידורים רבים ואף נהוג לבצע סט צילומים לפני החופה. במהלך היום על הכלה להגיע אל סלון היופי בכדי להתאפר ולהתקין את תסרוקת החתונה. לאחר מכן עליה להגיע אל סלון הכלות בכדי להתלבש.

במקביל, החתן מבצע פעולות דומות ולבסוף עליו להגיע ברכב החתונה ולאסוף את הכלה שלו מסלון הכלות. השכרת רכב לחתונה תעניק לכלה חוויה יוקרתית ובלתי נשכחת. את רכבם של החתן והכלה נהוג לקשט בסרטים ופרחים לכבוד החתונה. שימוש ברכב ישן לאירוע עלולה לפגום בחוויה של האירוע היוקרתי.

כלות משקיעות עשרות אלפי שקלים בכדי להיראות במיטבן במהלך היום המיוחד הזה. לשם השלמת המראה מומלץ לבחור רכב פאר לבן אשר מקושט ומותאם במיוחד בעבור אירועים מסוג זה. הרכב מציע שלל פינוקים לחתן ולכלה ומושב אחורי מרווח בכדי שהכלה תוכל להיכנס לתוך האוטו עם השמלה התפוחה.

כיצד לבחור רכב לחתונה?

בפני כל אדם אשר מבקש לבצע השכרת רכב יוקרה עומדת משימה לא פשוטה בבחירת הרכב. בעבור חתונות נהוג לבחור רכבי יוקרה לבנים מרווחים או רכבים מיוחדים בעלי גימיק, כמו כרכרות ורכבים עתיקים. ישנה אפשרות להשכרת רכב ווינטג' ייחודי בעבור ערב החתונה והצילומים. פרט לכך ניתן למצוא לימוזינות, קבריולט, ג'יפים חדישים, מרצדס ועוד.

השכרת רכב פאר לחתונה יש לבצע בהתאם להחלטת שני בני הזוג ובהתאם לשימושים אשר מיועדים לרכב. כך למשל, מומלץ לא לבחור רכב נטול גג היות ונסיעה באוויר הפתוח עלולה לפגוע בתסרוקת החתונה של הכלה.

במידת הצורך ניתן לשכור גם שירותי נהג צמוד ליום החתונה. השכרת רכב לחתונה מבצעים על פי החלטת בני הזוג, ניתן לבחור רכב מהודר וניתן לבחור רכב צנוע. בכל מקרה, עצם השכרת הרכב והנסיעה ברכב חדש מעניקה אווירה מיוחדת.

אל תשכחו לדאוג שהנהג שאמור לנהוג ברכב, אכן מתאים לדרישות של חברת ההשכרה. חברות רבות לא משכירות את מכוניותיהן לנהגים צעירים וחדשים – אם הנהג המיועד אוחז בהגדרה כזו, הוא לא יוכל לנהוג והתכנון ייפגע קשות. שימו לב לכך מראש.

כמה עולה השכרת רכב לחתונה?

עלות השכרת רכב ביום החתונה משתנה בהתאם לסוג הרכב ומשך תקופת ההשכרה. השכרת לימוזינה מפוארת הכוללת שירותי נהג, שמפניה, שוקולדים ומיני בר עלולה להיות כרוכה בעלויות גבוהות.

מצד שני, השכרת רכב רגיל למטרת חתונה היא פעולה שגרתית ומוכרת בחברות השכרת רכבים. ישנן חברות אשר מציעות חבילות חתונה מיוחדות וכוללות במחיר ההשכרה גם את קישוט הרכב לקראת האירוע.

מחירי השכרת רכב לחתונה נעים בין כמה מאות שקלים להשכרת רכב רגיל ועד אלפי שקלים להשכרת. קחו בחשבון כי שירותי נהג ייקרו את ההזמנה. כאמור, ישנן חברות אשר מציעות חבילות מיוחדות ומחירים מיוחדים בעבור זוגות מתחתנים: יש כאלו המספרים על מבצעים מיוחדים אשר איפשרו להם לבצע השכרת לימוזינה לחתונה ב-999 שקלים בלבד.

השכרת רכב