פורטל השכרת רכב

ליסינג מימוני

תוכן [ הסתר ]

אם אתם רוצים לרכוש רכב חדש עבור העסק או עבורכם, ליסינג מימוני הוא אופציה שמומלץ לבדוק לפני שאתם מחלטים היכן ואיך לקנות את הרכב. בואו נראה אילו אופציות יש לנו לרכוש כיום רכב ואז נבדוק מה זה ליסינג מימוני, מה היתרונות של ליסינג מימוני עבורנו ומה החסרונות שלו אל מול האפשרויות האחרות העומדות בפניכם.

אפשרויות קניה שונות

ראשית כמובן עומדת בפניכם האפשרות הרגילה של קניית רכב מיד שנייה או מכונית חדשה. כאן אתם רוכשים את הרכב בתשלום אחד או במספר תשלומים מועט ואתם צרכים להביא את המימון לקנייה מן ההון העצמי שלכם.

ברכישה מסוג זה הרכב עובר על שמכם מיד ברגע הקניה. אם אתם עצמאיים תוכלו לדווח על רכישת הרכב פעם אחת לצרכי זיכוי מס. את הדרך הזו אתם ודאי מכירים והיא המקובלת ביותר עבור הרבה מאוד אנשים.

מה זה ליסינג מימוני?

במקביל לשיטה זו התפתחו מסלולים נוספים המאפשרים לנו כלקוחות, לקנות רכבים בתנאים נוחים יותר ומתאימים יותר לצרכים שלנו. ליסינג תפעולי כמו גם ליסינג מימוני הם שני מסלולים המוצעים לנו ע"י מגוון חברות ברחבי הארץ.

ליסינג מימוני הוא בעצם סוג של הלוואה. חברת הליסינג כמו מחכירה לנו את הרכב למשך תקופה של בדרך כלל 45-60 חודשים. במשך כל התקופה נשלם לחברה תשלום חודשי ונקבל חשבונית מידי חודש בחודשו. בזמן זה הרכב לא רשום על שמנו. אם נרצה, נוכל לרכוש אותו בסוף התקופה.

ליסינג תפעולי מצד שני הוא בעצם העסקה שכולנו מכירים מעולם חברות ההיי טק. מדובר ברכב שאנו מקבלים מחברת הליסינג בעבור תשלום חודשי קבוע וחברת הליסינג מטפלת עבורנו בכל. אין צורך לדואג לטסטים, מוסך או אגרות רישוי וביטוח.

מסלול זה מתאים במיוחד לעסקים וחברות גדולות ואינו מתאים כל כך לאנשים פרטיים עקב העלויות הגבוהות יחסית. לחברות עם צי רכבים גדול ביותר, התחזוקה היא תהליך שגוזל הרבה מאוד זמן. חברה שעושה זאת עבור הגוף הזה, היא פיתרון נפלא.

איך זה עובד בדיוק?

ובואו נחזור אל ליסינג מימוני - הנושא שלשמו התכנסנו. למרבית עסקאות הליסינג המימוני יש שלושה שלבים עיקריים החוזרים על עצמם בווריאציות כאלה ואחרות. הראשון הוא תשלום מקדמה מסוימת בתחילת התקופה.

השלב השני של ליסינג מימוני הוא התשלום החודשי הקבוע. כאמור בתקופה זו הרכב לא רשום על שמינו. השלב השלישי הוא בתום התקופה כאשר חברת הליסינג מעמידה בפנינו את האפשרות לרכוש את הרכב שנהגנו בו עד כה במחיר משתלם.

לבדוק את השוק מראש

מומלץ מאוד לפני שאתם מחליטים על המסלול המדויק המתאים לכם לעשות סקר שוק לפני כן ולברר על החברות השונות והמסלולים השונים בכדי למצוא את הסקה המשתלמת ביותר. אם אתם מחפשים באינטרנט קחו בחשבון שיש כאלה המגדירים לליסינג מימוני - ליסינג פרטי ומומלץ לחפש גם תחת שם זה.

במידה ואתם מחפשים רכב והמסלול של ליסינג מימוני אינו מתאים לכם, מומלץ לחפש רכבים שנמכרים ע"י חברות הליסינג. מדובר ברכבים שנהג בהם רק אדם אחד ולרוב חברת הליסינג מטפלת ברכב היטב לקראת המכירה.

מכירת רכב מליסינג הינה דבר שהחברה אינה רוצה להשקיע בו משאבים מיותרים לכן יש סיכוי מצוין לקבל מחיר משתלם ביותר. ליסינג מימוני הוא דרך נוחה ובטוחה לקנות רכב חדש בלי התחייבות ארוכה מדי- עכשיו נשאר רק לבחור את הצבע.

השכרת רכב