פורטל השכרת רכב

מכירת רכב מליסינג

תוכן [ הסתר ]

מכירת רכב כיום היא עניין פשוט ומורכב יותר משהיה אי פעם. איך זה ייתכן? זהו תהליך פשוט יותר כי ניתן לעשות זאת בצורה מהירה ויעילה. מורכב יותר – משום שיש כל כך הרבה אופציות לבצוע המכירה, שאתם עלולים ללכת לאיבוד בתוך ים האפשרויות. בואו ונעבור יחד על מספר דרכים לבצע מכירת רכב בשנות האלפיים – כדי לעשות לכם סדר בבלאגן.

מכירת רכב בלוחות האינטרנט

כולנו מכירים את לוחות האינטרנט החינמיים המציעים לכם לפרסם את רכבכם ללא תשלום. זו היא זירה מצוינת הן לקנית רכבים והן להצגת רכב למכירה מיד שניה. זה מתבצע במהירות ובקלות ואם אתם מעמידים את הרכב למכירה במחיר הגיוני, סביר להניח שתצליחו למכור אותו במהירות.

אין הרבה חסרונות לזירה זו, מלבד העובדה שתצטרכו להקדיש לעניין זמן רב יחסית במענה לטלפונים ובהצגת הבונבוניירה שלכם לקונים פוטנציאליים. ההצגה, הפרסום ואפילו העלאת התמונות – כל אלו ייקחו זמן קצר מאוד.

קנייה ומכירת רכב דרך חברות ליסינג

חברות הליסינג מציעות לכם גם הן מספר מסלולים רב של מכירת רכב. רובן אומרים בגדול אותו דבר: מכרו להן את הרכב הקודם שלכם, לרוב במחיר משתלם למדי, והן יקזזו את המחיר ממחירו של רכב חדש אשר תקנו מהן.

מכירת רכב בצורה זו יכולה להיות עסקה משתלמת כלכלית, אך רצוי לוודא שיש בחברת הליסינג רכב רלוונטי שתרצו לרכוש בתמורה לרכב שלכם. מומלץ שתדעו מראש מה אתם רוצים כדי שלא ימכרו לכם חתול בשק.

אם תרצו למכור את הרכב שלכם ובתמורה לבצע קניית רכב חדש, גם את זה תוכלו לבצע דרך חברות הליסינג השונות, אך המבחר שם לרוב יהיה מוגבל ל"מיינסטרים" של שוק המכוניות, כלומר לאלו הפופולאריות ביותר על הכביש.

במלים אחרות: אם תרצו לקנות לכם רכב של איש היי טק זו לא תהיה בעיה, אך אם תרצו לקנות רכב קצת אחר, מכונית ייחודית שלא נמצאת על הכביש או שנדיר למצוא כמוה בישראל, יכול מאוד להיות שלא תוכלו למצוא אותה במגרשי חברות הליסינג.

רכב חדש מהניילונים

לטובת העניין הזה תצטרכו ללכת אל אחד מסניפי היבואנים של הרכבים ארצה. כניסה לחנות היבואן יכולה להיות משתלמת ואפילו מעניינת עבור מי מכם שאוהבים רכבים וחווית קנייה מרוממת בפני עצמה. לצאת משם עם רכב חדש, זה בכלל אירוע שיש לציין אותו לפחות בנסיעה לאילת.

גם בסוכנויות היבואן ישמחו לאפשר לכם מכירת רכב ישן בתמורה לקיזוז ממחיר הרכב החדש. יש לזכור שככל הנראה עסקה של מכירת רכב בדרך זו לא תהיה העסקה המשתלמת ביותר שתוכלו להשיג - אך היא בהחלט המהנה ביותר!

כמובן שתמיד אפשר לשלב בין שתיים מהדרכים הללו. תמיד תוכלו למכור את הרכב בעצמכם ולאחר מכן להשתמש בכסף בכדי לקנות רכב חדש. אפשרות נוספת היא אפילו לא למכור את הרכב הקודם, אלא פשוט לבצע קניית רכב בתשלומים - בין אם מדובר ברכישת רכב חדש אצל היבואן או רכב משומש מחברת ליסינג.

אם נסכם את הנושא, אפשר לומר שכיום מכירת רכב יכולה להיעשות במגוון דרכים. על מנת למצוא את הדרך האידיאלית עבורכם כדאי שתשבו קודם עם עצמכם, הגדירו מה בדיוק אתם רוצים או צריכים ואז בחרו בדרך המשתלמת ביותר עבורכם של מכירת רכב.

השכרת רכב