פורטל השכרת רכב

סוגי לימוזינות שניתן לשכור

הדרך שבה מגיעים לאירוע חשוב יכולה להשפיע רבות על התחושה שלכם ועל הבטחון העצמי, כמו גם על האפקט שתותירו על אחרים. אם תגיעו באוטו ישן ומאובק, האפקט יהיה שונה במהותו לעומת הגעה בלימוזינה, שיכולה לקבוע איך יראה המשך הערב. צריכים השכרת לימוזינה? המאמר יפרט על סוגי הלימוזינות שניתן לשכור למטרות שונות.

לימוזינה היא סוג של מכונית יוקרה בעלת תא נוסעים ארוך וסגור המיועד לאירועים מיוחדים, אבל ישנן גם לימוזינות קצרות יותר, כמו גם לימוזינת ג'יפ, לימוזינה HAMMER ועוד. בישראל, הלימוזינות הכי נפוצות הן לימוזינת ג'יפ ולימוזינה ארוכה לאירועים. כמו כן, לימוזינות משמשות בדרך כלל להובלת אנשים בעלי פרופיל גבוה ולהובלת קבוצות של אנשים. רבים לא יודעים זאת, אבל זהו סוג של רכב יוקרה שנמצא בשימוש למעלה מ-100 שנים.

ההסעה היוקרתית שלכם – השכרת לימוזינה

לימוזינה היא סוג של רכב יוקרתי, המשמש בדרך כלל להסעת אנשים או אורחים בעלי דרג גבוה, עבור הסעות לאירועים בלימוזינה, השכרת לימוזינות לאירועים עסקיים, אירועי נשף ועוד. בסופו של דבר, ישנם יתרונות רבים בהשכרת לימוזינה לאירועים כמו נוחות, אמינות וקלות תחבורה (לעומת השכרת רכב רגיל והצורך לנהוג בו בעצמכם).

שירות השכרת לימוזינות הוא דרך מושלמת להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. עם שירותים אלה, אינכם צריכים לדאוג לגבי תחבורה או נהיגה, אבל חשוב מכך, יש לכם גם מגוון פינוקים בדרך כלל בלימוזינות. החל מבקבוקי יין, דרך ממתקים וכלה במיני בר שלם הכולל חטיפים, חלק מהלימוזינות יציעו לכם פינוקים שונים לשיפור חוויית הנסיעה.

לימוזינה ארוכה לחתונות

לימוזינות ארוכות מספקות מספר יתרונות. והאמת היא שלא רק הגודל הופך לימוזינה ארוכה ליותר טובה ממכוניות אחרות. ישנן תכונות רבות אחרות שהופכות אותה לאופציה נהדרת עבור אלה המחפשים לשכור אחת לאירוע או למסיבה המיוחדת שלהם.

כמו כן, חברות מסוימות משתמשות במכוניות אלו גם למטרות קידום מכירות, כמו כשהן רוצות לשלוח מישהו לסיור עיתונאים או כשהן רוצות להסיע את הלקוחות שלהן בסטייל. בסופו של דבר, יש לה המון נוכחות, היא יוצרת רושם נפלא וזמינה בצבעים שונים.

השכרת לימוזינה קצרה למטרות שונות

השכרת לימוזינה קצרה למטרות שונות יכולה להיות האופציה המושלמת עבורכם, במיוחד אם אתם מוגבלים בתקציב. ברוב המקרים השכרת לימוזינה קצרה תהיה יותר זולה מהשכרת לימוזינה ארוכה, אבל היא עדיין מגיעה עם הסטייל שלה והרושם שתוכלו ליצור על אורחי האירוע.

לימוזינה קצרה עשויה לכלול גם היא מיני בר הכולל פינוקים שונים, כך שיהיה חשוב לברר מראש מה הלימוזינה כוללת ובאילו מחירים תוכלו לשכור אותה. ואם הסטייל שלכם הוא יותר ג'יפ, יש לנו עוד המלצה עבורכם - לימוזינה ג'יפ! השכרת לימוזינה ג'יפ היא אחת האופציות המפנקות ביותר שיש בין הלימוזינות השונות. יש ג'יפים מסוגים שונים, לרבות ג'יפ האמר (HAMMER) הנודע.

כמה עולה השכרת לימוזינה?

מחיר השכרת לימוזינה עשוי לנוע בין 1,800 ₪ ל-3,200 ₪, תלוי בסוג השירות שתצטרכו, במרחק הנסיעה, בסוג האירוע ובסוג הלימוזינה. אם תאם מעוניינים לשכור אחת, מומלץ לערוך השוואת מחירים ומחקר שוק לפני קבלת החלטה. 

השכרת רכב