פורטל השכרת רכב

טיפים להשכרת רכב בחו"ל

אין ספק, השכרת רכב בחו"ל היא משימה לא פשוטה. יש הרבה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שמזמינים את הרכב, מה שישליך וישפיע על הכיף שלכם בטיול, על היכולת להיות ניידים, להנות מנסיעה בטוחה וכו'. הנה כל מה שצריך לדעת על השכרת רכב בחו"ל, טיפים ודגשים.

טיול בחו"ל ברכב שכור יאפשר לכם ליהנות ללא מגבלות של תחבורה ציבורית, ללכת ולבוא לכל מקום ומכל מקום מתי שמתחשק לכם, ובגדול, פשוט ליהנות מההטבות שברכב פרטי. למשל, מזגן ונוחות, החופש לנוע להיכן שרוצים ומתי שרוצים ועוד. מחפשים השכרת רכב בחו"ל? המאמר ירכז לכם כל מה שחשוב שתדעו על השכרת רכב בטיול לחו"ל.

לערוך השוואת מחירים לפני השכרת רכב בחו"ל

אחד הדברים הכי חשובים לעשות לפני נסיעה הוא השוואת מחירים. זה יעזור למצוא את חברת ההשכרה הטובה ביותר עבור הנסיעה שלכם ולחסוך כסף בתהליך. בתוך כך, חשוב לבצע השוואת מחירים לפני השכרת רכב בחו"ל, שכוללת בירור מול מוקד ההזמנות הארצי, הסניף המקומי של חברות ההשכרה ובאינטרנט.

אם אתם יוצאים לחופשה ארוכת טווח או אפילו אם אתם סתם יוצאים לסוף שבוע, חשוב שתעשו השוואת מחירים לפני השכרת רכב בחו"ל. זה יעזור להבטיח שלא תבזבזו יותר מדי וגם תוודאו שהטיול שלכם יהיה שווה כל שקל.

בדקו מדיניות קנסות בגין ביטול הזמנת רכב בחו"ל

חלק מחברות השכרת הרכבים מציעות מדיניות ביטולים ללא קנסות, בעוד שחברות השכרת רכבים אחרות יכולות לקנוס אתכם על ביטול הזמנת הרכב השכור. לפני שאתם חותמים על הסכם התקשרות עם החברה או מעבירים את האשראי באינטרנט, בדקו מה כולל אותו הסכם.

חשוב לזכור, שוק השכרת הרכב בחו"ל הוא שוק גדוש, וזה אומר שיש לכם לא מעט אופציות. אם תנאי הסכם ההתקשרות מול החברה לא נראים לכם מכל סיבה שהיא, יהיה חשוב לקבל הצעת מחיר נוספת מחברת השכרת רכב אחרת.

לפי מה לבחור חברת השכרת רכבים בחו"ל?

אם אתם מחפשים השכרת רכבים בחו"ל, בחרו את החברה לפי שירות, פריסת סניפים, תמיכה בעת תקלה וכמובן לפי המחיר שלה. כמו כן, נסו לתכנן מראש מה חשוב לכם ברכב. אוטומטי או ידני? אולי חשוב לכם שהרכב יהיה חסכוני בדלק? ללא הגבלה על מספר הקילומטרים שניתן לנסוע ביום? האם החברה גובה לפי תעריך שבועי או יומי? כל זאת ועוד, הם פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת חברת השכרת רכב בחו"ל.

ולא פחות חשוב, תמיד יהיה מומלץ לבדוק כי רישיון הנהיגה הישראלי מוכר בחברת ההשכרה. ושימו לב כי בהתאם לשעת הטיסה שלכם, איסוף הרכב בשעות שונות עלול לשנות את המחירים של תקופת ההשכרה של הרכב. ואולי הכי חשוב, האם אתם מתכננים לטייל עם ילדים וצריכים בוסטר למושב? אולי GPS חיצוני? כך או כך, בררו מראש מה כולל הסכם ההתקשרות מול החברה ותוכלו לדייק את נסיעתכם ולהנות ממנה הרבה יותר.

השכרת רכב