פורטל השכרת רכב

החלפת מצבר עד הבית - ככה זה עובד

יצא לכם לשמוע על האפשרות של החלפת מצבר עד הבית? לאפשרות הזאת יש יתרונות רבים, כאלה שלא תוכלו להשיג באף אחת מהאפשרויות האחרות. במאמר הבא אנו עומדים להציג לפניכם בצורה ברורה כיצד הפרוצדורה מתבצעת. כך שתוכלו להכין את עצמכם בצורה הכי טובה לקראת התהליך, ותוכלו להבין אילו פעולות אמורות להתבצע על ידי אנשי המקצוע השונים. אם לא תהיו מוכנים, אתם עלולים למצוא את עצמכם מקבלים התקנה לא מקצועית של מצבר חדש ברכב.

מהם היתרונות של החלפת מצבר עד אליכם?

היתרון הבולט ביותר של האפשרות הזאת הוא שהיא פשוט נוחה מאוד, אתם לא תצטרכו למצוא את עצמכם שוברים את הראש. בנוסף תוכלו לבצע את ההחלפה של המצבר תוך זמן קצר, כי איש מקצוע יוכל להגיע אליכם תוך פחות משעה. היתרונות של האפשרות הזאת הם אלה שהופכים אותה להיות אפשרות מועדפת על לא מעט אנשים.

שלב ראשון – בדיקת המצבר הישן

בשלב הראשון עוד לפני שמחליפים את המצבר, ישנו צורך להבין כי הבעיה מקורה במצבר. אומנם כאשר הרכב לא מגיע ברוב המקרים הבעיה היא מהמצבר, אך מוטב לבדוק זאת. כך איש המקצוע יספק לכם את תמונת המצב המדויקת, ואתם תוכלו לדעת כי אין לכם סיבה לדאוג. תוכלו להיות בטוחים כי אחרי החלפת המצבר, תוכלו לחזור להניע את הרכב ללא בעיה.

שלב שני – הוצאת המצבר הישן

אחרי שאותו איש מקצוע בדק כי התקלה מגיעה מהמצבר, כעת ישנו צורך להוציא את המצבר הישן. הוצאת המצבר הישן מתבצעת בזהירות, על ידי ניתוק המצבר מהתושבת שבה הוא נמצא. הניתוק חייב להיעשות על ידי איש מקצוע מיומן, כי יש לו את הכלים הדרושים לבצע את הפרוצדורה. אם תנסו לנתק את המצבר בעצמם, לא מן הנמנע כי תסבו נזק רב.

שלב שלישי – התקנת המצבר החדש

כעת אחרי שאותו איש מקצוע שנמצא מתחת לבית שלכם ניתק את המצבר הישן, כעת הוא יכול לחבר את המצבר החדש. בשירות מצברים עד הבית חיבור המצבר החדש גם הוא חייב להתבצע בזהירות רבה, על מנת לא לבצע טעות שיכולה לעלות ביוקר. חיבור לא נכון של המצבר עלול להוביל לקצר רציני, כזה שעלול להשבית את הרכב לחלוטין. אל תנסו לקחת את המושכות לידיים שלכם במקרה הזה.

שלב רביעי – תוכלו להניע את הרכב

כעת אחרי שאיש המקצוע סיים את העבודה שלו, תוכלו להניע את הרכב ללא חשש. חשוב מאוד שתבדקו את המצבר החדש עוד לפני שאיש המקצוע עוזב את המקום. תנסו להניע מספר פעמים את הרכב, כדי שתוכלו לוודא כי ההתקנה בוצעה בצורה מקצועית. בנוסף תוודאו כי יש לכם את כל המסמכים הדרושים כדי לממש את האחריות שמגיעה לכם מתוקף רכישת המצבר.

השכרת רכב