פורטל השכרת רכב

יתרונות ושימושים של השכרת רכב תפעולי

רכב תפעולי הוא אופציה מצוינת כדי לנוע ממקום למקום בשטחים תפעוליים של מפעלים גדולים, בצרכים הקשורים לחקלאות, לנסיעה ביישובים קטנים כמו מושבים, קיבוצים ועוד. יש מקרים שבהם אין שימוש לטווח הארוך ברכב מסוג זה ולכן האופציה הנוחה ביותר היא השכרת רכב תפעולי לפרק הזמן הנחוץ. זה קורה לעיתים בתקופה עונתית שבה יש קטיף של ירקות או של פירות ספציפיים ולכן יש צורך בסיוע של רכב מסוג זה בחודשים הללו בלבד. לכן מבצעים הליך השכרת רכב ממוקד ובתום התקופה מחזירים את הרכב לחברת ההשכרה.

כיוון שיש סוגים רבים של רכבים תפעוליים שלכל אחד יש מטרה אחרת ושימוש נוח לצרכים מסוימים, כדאי לבדוק באתר של קלאב קאר יד 2 אילו רכבים תפעוליים קיימים בכללי ואילו מהם זמינים כעת להשכרה וכך לבחור את הדגם המתאים ביותר. כאשר הצורך לדוגמה הוא לחקלאות, נוח מאד לשכור את אחד הדגמים שהגלגלים שלו הם גבוהים ומתאימים לשטח ובנוסף לכך יש בדגם זה ארגז גדול שאפשר להעמיס עליו סחורה או ציוד ולהעביר אותו מהשטח לבית האריזה, או לנקודות תפעול אחרות ביישוב.

השכרת רכב לתקופה קצרה 

לקוחות רבים שזקוקים לעיתים תכופות לשימוש ברכב תפעולי, בוחנים את כלל האפשרויות ורוכשים רכב גולף שיסייע להם בנושא הניידות ביום יום. זה מתאים לנסיעה במגרש הגולף כדי להגיע לשטח שהוקצה לכל חבורה וזה נוח מאד להתנהלות השוטפת בקיבוץ, כדי להגיע מהבית למיקומים אחרים כמו חדר האוכל, ביתם של הנכדים, לסופרמרקט ועוד. כיוון שהתפעול והתחזוקה הם קלילים עבור אזרחים מבוגרים, זה מדובר בפתרון אידאלי.

אך מי שזקוק לכך רק לתקופה מסוימת בודק את העלויות החודשיות של דגמי הגולף השונים ולכן מתחייב על השכרת רכב לחודש, חודשיים, ארבעה חודשים וכו'. 

דגמים מובילים של רכבים תפעוליים

הדגם הנדרש ביותר הוא השכרת רכב תפעולי ימאהה PTV וזאת לאור היכולות יוצאות הדופן שלו. הדגם קיים בשני גדלים, הגדול הוא של 23 כוח סוס והקטן יותר הוא של 19.7 כוח סוס. יש לו יתרונות גדולים לאור מערכת ההיגוי הייחודית שלו שמאפשרת תמרון רב, מערך בלימה איכותי וצמיגים מעולים. לכן זהו דגם שמתאים מאד להסעה של עובדים, להעברת תכולות שונות הן בדגם החשמלי והן בדגם הפועל באמצעות דלק שקיים באופציה של השכרת רכב תפעולי. 

דגמי מרשל 

בין הדגמים הנדרשים ביותר קיים גם רכב מרשל אשר יש אפשרות לבצע השכרת רכב תפעולי של הדגם הנמוך שלו וגם של הדגם הגבוה. מדובר ברכבים בדרגת בטיחות גבוהה שיש בהם ארגז נוח למטען או אפשר להוסיף את אחד מהארגזים המתאימים לגודל של רכב תפעולי זה. בדגם הגבוה יש מנוע איכותי של V 48 ובקר אלקטרוני ולכן הוא בעל יכולות יוצאות דופן כמו עליה גם בעליות קשות וגם מסוגלות לגרירה של עגלות מטען. 

השכרת רכב