פורטל השכרת רכב

שירותי השכרת רכב או ליסינג?

חברות ועסקים קטנים מהווים את עיקר הלקוחות בעבור חברות השכרת רכב. בעלי העסקים מטופלים לרוב במחלקה העסקית של חברת ההשכרה וזוכים לנציג מיוחד אשר מטפל בפניותיהם ופותר כל בעיה אשר צצה.

השכרת רכב מעניקה נוחות מרבית לבעלי החברה ולעובדי החברה, גמישות ופתרונות בדמות שלל רכבים במחירים נוחים. השירותים אשר מוצעים לעסקים הם: השכרת רכב, ליסינג תפעולי וליסינג פרטי.

כל בעל עסק או חברה רשאי לבחור לעצמו את התכנית המתאימה לו ביותר. בחירת תכנית השכרת הרכבים מושפעת מהשימוש אשר נעשה ברכבים וכמות הרכבים אשר שוכרת החברה לשימוש קבוע. לחברות אשר שוכרות רכבים לפרקי זמן ארוכים מומלץ להשתמש בשירותי מחלקת הליסינג על פני שירותי מחלקת השכרת רכב רגילה.

מה ההבדל בין השכרת רכב רגילה לבין ליסינג?

ליסינג הוא למעשה השכרת רכב בתנאים משופרים לטווח ארוך. בשיטת הליסינג השוכר למעשה משלם לחברת ההשכרה תשלום חודשי קבוע בעבור הרכב בהתאם לתקופה אשר נקבעה בחוזה מראש. תקופת הליסינג הממוצעת היא לרוב שנתיים עד שלוש שנים.

בתום התקופה עומדת בפני השוכר האפשרות לרכוש את הרכב בתנאים נוחים או להחליף את הרכב ולבחור חוזה ליסינג חדש. חברות השכרה מציעות סוגים שונים של שירותי ליסינג וכל בעל עסק מתבקש לבחור את השירות המתאים ביותר עבורו ועבור העובדים שלו.

ישנן חברות אשר מציעות חבילות הכוללות טיפולים שוטפים ברכב ותדלוק חופשי. הענקת האופציה לרכישת הרכב בתום תקופת החכירה היא גם כן הטבה אשר יש להכניסה לחוזה החכירה במידת הצורך.

מתי כדאי לבחור ליסינג תפעולי?

הליסינג התפעולי מתאים לחברות ובעלי עסקים אשר מחזיקים צי רכבים גדול ומעוניינים להעניק לעובדים חבילה הכוללת תיקונים ושירותי דרך. הליסינג התפעולי מאפשר לחברה ולעובדים לישון בשקט ללא דאגות טיפול ברכבים. במידת הצורך ניתן להחליף רכב מקולקל. במקרים בהם העובדים והחברה אינם מעוניינים בתנאים טובים לרכישת הרכב בתום התקופה, ליסינג תפעולי הוא הבחירה הנכונה.

לאלו עסקים מתאים ליסינג מימוני?

ליסינג מימוני הוא חוזה השכרת רכב אשר דומה מאוד להחזקת רכב פרטית. החוכר משלם תשלום חודשי בעבור הרכב ואחראי לביצוע תיקונים וטיפולי תחזוקה ברכב. שיטה זו מתאימה לבעלי עסקים אשר מעוניינים לרכוש את הרכבים במחירים נוחים בתום התקופה. יש הטוענים כי שיטה זו, כאמור, מתאימה יותר לעסקים קטנים אשר מעוניינים להפוך את רכבי החברה לרכוש החברה בעתיד.

מה מתאים לכל עסק?

בחירת שיטת השכרת הרכב המתאימה לכל חברה משתנה בהתאם לצורכי בעל החברה. חברות ועסקים אשר מחזיקים צי רכבים גדול בוחרים להחזיק חלק מהרכבים תחת חוזה ליסינג מימוני וחלק מהרכבים תחת חוזה ליסינג תפעולי.

ישנן חברות אשר מאפשרות לעובד להחליט מהי התכנית המועדפת עליו ומעניקות לו את האפשרות לרכוש את הרכב בעצמו בתום תקופת החכירה. במהלך בחירת התכנית המתאימה כדאי להתייעץ עם אנשי המקצוע בחברת ההשכרה.

אוטו שי השכרת רכבים ושירותי ליסינג

ההמלצה שלנו: בחירה חכמה של חברת שירותי רכב

מחפשים עסקת ליסינג או השכרה משתלמת במיוחד?

באוטו שי מציעים שירותי השכרת רכב החל מ 88 ש"ח ליום
וליסינג מימוני, פרטי ועסקי בתנאים אטרקטיביים במיוחד.

www.auto-shay.com

השכרת רכב