פורטל השכרת רכב

השכרת טרקטורונים

טרקטורונים 

כיוון שהישראלים אוהבים מאד לרכב על טרקטורונים ברחבי הארץ, זו אופציה מעולה לתאם מתנת יום הולדת מאתגרת לכל אדם שנהנה מפעילות אקסטרים. האפשרות של השכרת טרקטורונים אפשרית בפינות חמד רבות ברחבי הארץ מהדרום ועד הצפון. היתרון של אופציה זו היא שאפשר להגיע באמצעות רכיבה זו למקומות שבדרך כלל קשה להגיע אליהם בדרכים אחרות ולכן המראות והנופים גורמים סיפוק רב לכל אחד מהמטיילים.

אחד המקומות האטרקטיביים ביותר לטיול באמצעות השכרת טרקטורונים הוא בהרי אילת. הסיבה לכך היא שמטיילים רבים מכירים היטב את אילת כיוון שהם מגיעים אליה לחופשה לעיתים תכופות, אך בדרך כלל הם מבצעים בה פעילות אקסטרים הקשורה לים כמו שייט, מצנחי רחיפה, צלילה ועוד. רק אוהבי הטיולים מחפשים בכל חופשה את המקומות המיוחדים שמתאים לטייל בהם. ובמיוחד אם מדובר בחבל ארץ שהם לא היו בו, הם לא מכירים אותו ולכן האופציה של השכרת טרקטורונים באילת היא בדיוק בשבילם. 

טיול טרקטורונים 

כשמדובר במתנה ליום הולדת, יום נישואין או כל סיבה אחרת, יש כמה נושאים חשובים שבוחר המתנה מוודא שהם קיימים כדי שהמתנה תהיה לא פחות ממושלמת. הוא מוודא שמדובר בחברת טיולים וותיקה בעלת רזומה עשיר שיש לה את כל הרישיונות הנדרשים והיא מעסיקה מדריכים מנוסים שמעשירים את הידע של המטיילים והם אחראים על כל הטיול מתחילתו ועד סופו. כמו כן הוא מוודא שמדובר ברכיבה על טרקטורונים חדשים יחסית וכך אפשר להיות שקטים כיוון שרוב הסיכויים שלא יהיו בו תקלות לאורך הטיול.

טיול בהרי אילת 

הרי אילת הוא אזור קסום ביופיו ובמסגרת טיולי טרקטורונים מגיעים הרוכבים לאזורים ייחודיים שיש בהם שילוב של גבעות גבוהות, וואדיות ללא זרימת מים, חולות צבעוניים שאי אפשר שלא להביט עליהם פרק זמן ארוך וטבע פראי. יש מסלול קבוע שבו המטיילים נוסעים בין כל בין הנופים האלו, רואים סוגים שונים של צמחייה וגם פוגשים בעלי חיים החיים בחופשיות בטבע. חלק מהמסלול עובר בסמוך לים האדום והמטיילים נפעמים מיופיו הרב.

אידאלי לזוגות, משפחות ולימי גיבוש לעובדים 

הרעיון של השכרת טרקטורונים ויציאה לשטח הוא אחת ההחלטות הכדאיות ביותר עבור עובדים במסגרת יום גיבוש. אפשר לנסוע על טרקטורון המתאים לשני עובדים או לחלופין על רייזר המתאים לארבעה וזו דרך מעולה שבה העובדים יכירו טוב יותר זה את זה במצבים שונים. שיתוף הפעולה ביניהם יתחיל בטיול ויממשך אחר כך גם בעבודת הצוות במשרד.

זו גם אפשרות מצוינת לגיבוש של משפחות כשיוצאים ההורים, הילדים, הבני דודים וכל אדם נוסף מהמשפחה המורחבת. בדרך זו צוברים חוויות משפחתיות וההנאה היא מושלמת.

גם זוגות שמגיעים לחופשה באילת נהנים מהיציאה מהשגרה ובין פעילויות האקסטרים, הספא והשופינג הם גם מפנים זמן לטיול טרקטורונים שאין ספק שהם ייהנו ממנו וגם ירצו לבצע אותו שוב באילת או במקום אחר ברחבי הארץ. 

השכרת רכב