פורטל השכרת רכב

כך תבחרו משאיות חדשות למכירה בשנת 2022

משאיות חדשות מבית איסוזו מבטיחות לכם ביצועים מושלמים ויתרונות רבים, המשאיות נחשבות לסוסי עבודה יעילים והן נוחות מאוד לנהג, אמינות, קלות לתחזוקה שוטפת ושומרות על מחירים בשוק הרכבים המשומשים. אם אתם מתכננים לרכוש משאית חדשה בשנת 2022 כדאי גם לכם להתמקד בדגמים החדישים והמתקדמים של קבוצת איסוזו העולמית.

משאיות חדשות מתוצרת איסוזו העולמית

בענף המשאיות יש מותגים ויצרנים שונים, לכן בחירת משאית חדשה עשויה להיות משימה מעט מבלבלת ומורכבת. חשוב לאפיין צרכים, להגדיר את מטרת השימוש במשאית, לקבוע תקציב ולבדוק אילו משאיות חדשות ניתן לרכוש בסכום שהוגדר, אך כיום אין צורך להתפשר וניתן לרכוש משאיות איסוזו באמצעות מגוון אפשרויות ופתרונות לרכישה ולמימון העסקה.

כדאי לדעת כי איסוזו החלה את דרכה בשנת 1916 כחטיבת רכב ייעודית בקונצרן התעשייה IHI, ולמעשה איסוזו היא החברה היפנית הראשונה שייצרה משאיות וכלי רכב נוספים. ב-1937 הוחלט להפוך את חטיבת הרכב לחברה בפני עצמה, והשם שנבחר הוא איסוזו, על שם הנהר הזורם בסמוך לטוקיו – בירת יפן, ומשרדי החברה ממוקמים בעיר הבירה. תוך זמן קצר איסוזו הפכה למותג עולמי מוכר ומוביל המתמחה בייצור מכוניות ומשאיות, החברה התפתחה במהירות לאחר מלחמת העולם ה-II, ובמשך השנים חלו בה שינויים מרחיקי לכת כמו ההחלטה להפסיק לייצר מכוניות פרטיות ולעבור למשאיות, אוטובוסים ורכבים מסחריים.

קבוצת UTI בישראל – מידע מהקבינה

קבוצת UTI (יוניברסל משאיות בע"מ) היא היבואנית הרשמית של תאגיד איסוזו, החברה נמצאת בבעלות משותפת של חברת UMI וקבוצת תעבורה. קבוצת UTI בישראל נוסדה בשנת 1994 ומתמחה בייבוא, בשיווק ובמתן שירות מקצועי למשאיות ולאוטובוסים מתוצרת איסוזו. 

תחומי הפעילות העיקריים של קבוצת UTI הם שיווק ומתן שירות למשאיות חדשות, לאוטובוסים ולמיניבוסים של איסוזו, מכירת משאיות, מיניבוסים ואוטובוסים יד 2, השכרת משאיות לטווח קצר או ארוך, טרייד אין, ליסינג תפעולי ועוד. בנוסף, החברה המובילה מייבאת אוטובוסים חשמליים מתוצרת חברת SUNWIN – חברת בת של התאגיד הסיני SAIC, וכבר היום ניתן למצוא על כבישי ישראל אוטובוסים חשמליים ועירוניים המצוידים עם תקינה אירופאית.

במרוצת השנים קבוצת UTI הפכה לשחקן המוביל בשוק המשאיות והאוטובוסים, ובעיקר בשוק המשאיות במשקל קל עד בינוני. בכבישי הארץ יש אלפי משאיות איסוזו הנעות בבטחה ומספקות פרנסה בשפע לבעליהן.

UTI מעמידה לרשות לקוחותיה מרכזי שירות בפריסה ארצית רחבה, לחברה יש מעל 20 מרכזי שירות ומכירה וכל לקוח זוכה לשירות מצוין ומכל הלב. כחברה מובילה בענף המשאיות והאוטובוסים UTI מציעה ללקוחותיה מגוון אפשרויות רכישה ושלל פתרונות למימון העסקה, כולל ליסינג תפעולי, תשלומים, הלוואות ועוד.

נבחרת המשאיות של איסוזו

משאיות איסוזו נמכרות בהצלחה כבירה בישראל וברחבי העולם, יש אלפי משאיות מתוצרת המותג המוביל הנעות על כבישי ישראל מאז החל שיווקן בשנת 1994, וניתן למצוא משאיות איסוזו ישנות לצד חדשות שממשיכות לפרנס את בעליהן.

קבוצת UTI בישראל משווקת משאיות חדשות למכירה מסדרת N ומסדרת F של איסוזו. בסדרת המשאיות N יש דגמים איכותיים של משאיות איסוזו חדשות במשקל כולל מורשה של 6.5 טון ובמשקל כולל של 7.5 טון, אלו משאיות קלות המתאימות לעבודה בערים, הן נוחות לתמרון גם במקומות צרים וצפופים, מציעות כושר העמסה גבוה ומצוידות במנועי דיזל 5 צילינדרים בטור, עם מגדש טורבו.

בנוסף, UTI משווקת בהצלחה משאיות איסוזו מסדרה F החל מ-10 טון ועד 14 טון. המשאיות החדשות, הנפוצות והמבוקשות ביותר של איסוזו הן משאיות של 11-10 טון. 

אם אתם מחפשים משאיות חדשות למכירה – משאיות איסוזו הן הפתרון הנכון, המתאים והמשתלם ביותר עבורכם. התקשרו עכשיו או הזמינו משאית איסוזו באתר שלנו ותיהנו גם אתם ממשאית חדשה, חסכונית ואמינה המתאימה לכל משימה.

השכרת רכב