פורטל השכרת רכב

השכרת רכב לתקופות ארוכות - כשנוחות ומחיר נפגשים

תוכן [ הסתר ]

במציאות של ימינו, רכב צמוד זה כבר לא מותרות. להגיע לעבודה ו/או ללימודים, לאסוף את הילדים, לבקר את ההורים ועוד – כל אלה הופכים לקשים יותר בלי רכב צמוד. אלא שלא תמיד הרכב המשפחתי זמין לכם, ולפעמים – אין בכלל רכב כזה שיכול לשמש אתכם. הפתרון הפופולרי היום הוא השכרת רכב לתקופות ארוכות. היא משתלמת, חסכונית ותתרום לכם לא מעט שקט נפשי.

למה כדאי לשכור רכב לתקופה ארוכה?

השכרת רכב לתקופה ארוכה יכולה לשמש אתכם במגוון של מצבים וסיטואציות יום-יומיות בחיים – פרויקט זמני בעבודה שדורש מכם נסיעות מרובות; תקופת המתנה בין מכירת הרכב הישן ועד רכישה של רכב חדש, תקופת מבחנים אינטנסיבית שדורשת מכם נסיעות תקופות למוסד הלימודים ואפילו טיול ארוך בן מספר שבועות בארץ. כל זמן שאתם זקוקים לרכב על מנת להתנייד ולא יכולים להרשות לעצמכם לרכוש רכב חדש או נוסף, שעלותו היא גבוהה ביותר – השכרת רכב לתקופות ארוכות היא הפתרון האידיאלי עבורכם. למספר שבועות או למספר חודשים – אתם מחליטים כמה זמן אתם צריכים.

מהם היתרונות של השכרת רכב לפרק זמן ארוך?

 

איך לבחור רכב שיתאים להשכרה לטווח ארוך?

גם אם יודעים בדיוק לכמה זמן עומדים לעשות שימוש ברכב – חשוב לשים לב לפרטים הקטנים אשר בזכותם השימוש ברכב יהיה נוח, כדאי ומשתלם. למשל – במידה ויש לכם ילדים קטנים, בחרו ברכב שהמושבים האחוריים שלו רחבים דיים ומאפשרים חיבור של מושב הגבהה בקלות ובנוחות, ללא צורך להצטופף. אם אתם זקוקים לרכב שיסיע אתכם למקומות גבוהים – בחרו ברכב שיהיה חזק בעליות, עם נתונים טכניים טובים. בנוסף, בררו אודות צריכת הדלק של הרכב, כדי שתוכלו לחסוך בעלויות. בנוסף – קחו בחשבון את האבזור של הרכב, שיאפשר לכם נסיעה נעימה יותר – מסכי מולטימדיה, חיבור כבל USB ועוד – והכל בהתאם לצרכים שלכם.

להשכרת רכב לתקופות ארוכות היכנסו עכשיו לאתר תמיר השכרת רכב

 

השכרת רכב