פורטל השכרת רכב

מכירת רכב יד שניה

אפשר לומר בפה מלא כי אחד הביטויים המובהקים ביותר של הקדמה והטכנולוגיה, שפרצה במלוא הכוח במאה ה-20 ונמשכת עד היום, היא כמות המכוניות על הכבישים. כמעט כל אדם בוגר מחזיק היום במכונית, מה שמביא ל'תופעת לוואי' די מתבקשת: מכירת רכבים בקצב בלתי רגיל.

מידי יום נערכות בישראל לבדה עשרות, אם לא מאות עסקאות, בהן אדם מוכר רכב לשני, אדם רוכש מכונית מגוף מסוים או מוכר את שלו לגוף מסוים. אלו מהלכים שמתרחשים כבר כמה עשרות שנים ועל פי המגמה הנוכחית, לא רק שהם לא ייעלמו מהעולם אלא גם ילכו ויתגברו ככל שהזמן יעבור.

השוני הגדול בין אמצע סוף המאה ה-20 לבין זמננו אנו, תחילת המאה ה-21, הוא באפשרויות העומדות בפני המוכר והקונה: אם בעבר רוב השוק היה מתרכז סביב מכירת רכבים יד שניה ורכבים חדשים מאולמות תצוגה, הרי שהיום יש עוד לא מעט דרכים אחרות לרכוש או לקנות מכונית חדשה.

אז מה האפשרויות שעומדות לרשותך היום?

שלא תבין לא נכון: גם היום תוכל לרכוש מכונית משומשת או כזו מאולם תצוגה. בוודאי תשמח לדעת שגם בשני התחומים האלה, האפשרויות התרבו והפכו לנוחות הרבה יותר. רוצה להבין עד כמה? בבקשה.

כיום תוכל למכור רכב בקלות יתרה, בעזרת לוחות היד השניה אשר פועלים ברשת האינטרנט. הלוחות הללו גדושים במודעות ובאופציות רכישה, וכמובן שגם באלפי מתעניינים. אם אתה מחפש מקום בו תוכל למכור מהר את הרכב שלך – זוהי אופציה נפלאה.

אולמות התצוגה הם אופציה שרק הלכה והתפתחה עם השנים וכיום לא תמצא מכירת רכבים חדשים רק ברחוב המסגר בתל אביב או במרכזי מכוניות גדולים במרכז הארץ. ישנם אינספור אולמות תצוגה בארץ, ולצידם גם יבואנים שמציעים מכירת מכוניות חדישות – בייבוא אישי או רגיל – ישירות מידיהם. לא שווה?

וכל זה לפני שבכלל התחלנו לדבר על האפשרויות החדשות

על מכירת רכבים מליסינג שמעת? ועל מכירת רכבים מהשכרה? הגיע הזמן להניח את כל הדעות הקדומות בצד ולהיפטר מהתפיסות העתיקות – היום, מכונית מליסינג או השכרה היא אפשרות כדאית ביותר, שיכולה להבטיח לכל אדם רכב זול ואמין, ומעל לכל: במצב טוב, בניגוד לכל מה שחשבת עד היום.

מכירת רכבים מליסינג היא אפשרות נפלאה: אם אדם ביצע עסקת ליסינג והוא מעוניין להשאיר את הרכב אצלו לאחר תקופת ההחכרה (שלוש שנים בדרך כלל), הוא יכול לעשות זאת בקלות בדרך כלל. אבל, גם אם לא ביצע עסקת ליסינג, הוא יוכל למצוא מקומות רבים שמציעים מכירת רכבים ששימשו בעבר כרכבי ליסינג – ולזכות בהנחה משמעותית.

כך נכון גם לגבי מכירת מכוניות מהשכרה: חברות השכרה רבות מבצעות מידי פעם חידוש של צי הרכבים והם אינם זקוקים עוד לכלי הרכב הישנים. מה זה ישנים? מספיק שנתון של שלוש או ארבע שנים לאחור כדי להיחשב ישן במונחים של השכרה. עבור הקונה הפרטי הממוצע, זה ממש לא משנה. זהו רכב במצב טוב, 'צעיר' ושוב – במחיר מפתה המפצה על תקופת ההשכרה של הרכב.

מכירת רכבים מהשכרה או מליסינג מומלצת מאוד, פשוט משום שאותן מכוניות היו במשך זמן לא מבוטל – לרוב אפילו מהרגע שהגיעו לארץ – בחסות חברות מסודרות. אלו דאגו לטיפולים תקופתיים, הפנייה למוסכים מורשים ואחזקה שכל אחד היה מקנא בה. ובשורה התחתונה: מי שיקנה רכבים ממקום כזה רק ירוויח, ולא רק את הכסף שייחסך.

השכרת רכב